Vizyonumuz

Efor Zemin, geoteknik ve temel mühendisliği konularında güncel gelişmeleri ve teknolojileri uygulayan; güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli tasarımlar gerçekleştirerek İşveren’lere çözüm ortaklığı yapabilen, alanında önder bir geoteknik mühendisliği taahhüt firmasıdır.

Güçlü ve geniş makine parkı ve uzman kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında rol aldığı tüm projelerde Efor Zemin’in vizyon ve değerlerini benimsemekte, en iyi ve en güvenilir geoteknik, temel mühendisliği firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Geleceğin iş dünyasında yer edinebilmek ve bölgede önemli bir konuma sahip olabilmek için; geoteknik ve temel mühendisliği alanında; yıllara dayanan tecrübesi ve yüksek kalite işçiliği ile yenilikçi ve yüksek teknoloji çözümlerini uygulamaktadır. Biten ve devam etmekte olan projelerdeki mühendislik detayları sürekli olarak sorgulanmakta ve tekrar incelenerek daha iyi ve etkili sonuçlara ulaşabilmek amacı ile güncel mühendislik çözümleri geliştirilmeye çalışılmaktadır.

Efor Zemin, faaliyet alanlarına giren tüm konularda, aşağıda belirtilen çalışma prensipleri ve şirket değerleri sayesinde başarılarını arttırarak çalışmalarına devam etmektedir:

  • Geniş ve güçlü makine parkı
  • Deneyimli ve eğitimli iş gücü
  • Tasarım ve uygulamaları en yüksek seviyede yapabilecek teknik kadro ve bilgi birikimi
  • ÇSG ve Kalite Yönetim konularının, şirketin öncelikli felsefesi ve ilkesi haline getirilmiş olması
  • Projelerde, İşveren memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması
  • Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projelerinin tasarlanması, inşa edilmesi ve tamamlanması; çözüm ortakları ile birlikte anlaşılan iş programına uyulması,

ve en önemlisi “Efor Zemin Vizyon ve Değerleri”’nin benimsenmiş olmasıdır.


WhatsApp
Hemen Ara